سلام.من تصمیم خودمو گرفتم.میخوام درسمو ول کنم.و  سربازیمو انجام بدم.اما قبلش باید تو بشی خانومم.تابستون میام ان شا الله.

ماشین سمند میخرم.حدود 250 میلیون هم میزارم کنار.اهر یا تبریز خونه میگیرم.هرجاکه بابات بگه.اصلا به نام خودت میکنم خونه رو.

من درامدم خیلی خوبه مشتریام خیلی زیاد شده.این ماه تقریبا روزی یک میلیون درآمد داشتم.برات بهترین زندگی رو میسازم.برات بهترین میشم.

اگر مریض باشی حل میکنیم.امیدوارم این کرونا زود گمشه بره که منم بیام.همراه با خانواده.بوچ.دوشتت دالمقلب

داشتم حرفامونو توی پست ثابت میخوندم.

باخودم گفتم چقد عشقمون مقدس و قشنگهچقد همدیگرو دوست داریم. 

همه چی اونیکه بزرگترا میگن نیستهمه چیز اونیه که تو قلب منوتو جا داره.زندگی بامنطق؟ زندگی که توش قلبت ناآروم باشه و حال دلت خراب باشه مفت نمی ارزهزندگی که توش ما دوتا باهم نباشیم مفت نمی ارزه

نسرین آدمی نبود که منو ول کنهاز ححرفاش مشخصه باهمه وجودش عاشقمههزار بار بهم گفته واسه هیشکی غیرمن نمیشهاینو به هزار شکل بهم گفته.

هزاربار بهم ثابت شده که دوستم دارهو دوسش دارم همه ی دنیای منه.

نسرین آدمی نبود که یک لحضه منو ناراحت کنه

نسرین تو با احساس ترین بودیمیدونم هنوزم هستیمیدونم مثل من حالت خرابه.عشقمو تو قلبت نگه دار.عشق من همه چیزت بود.اگه از خودت جدا کنی نمیتونی طاقت بیاری.

بهم اعتماد کن مثل همیشهیادته میگفتی:

تا زمانیکه هستم،دلت قرص دوستت دارممن مال تواماین قانونیه که پیچوندنش تاوان سنگینی داره برای همه

هیشکی برام تو نمیشه

همیشه میگم یا تو یا هیشکی

یا عشقیم یا هشکیم

پس به پای عشقمون بمون.ما دوری های زیادی رو تجربه کردیم.هردومون مردونگی کردیم به پای عشقمون.چون ایمان داشتیم به هم.هم من به تو هم تو به من.مثل همیشه باورمداشته باش همه چیو درستش میکنم.

عشقه ماه و ستاره

برنامه...

تو ,  ,زندگی ,بهم ,هم ,مثل ,که توش ,مفت نمی ,نمی ارزه ,زندگی که ,پای عشقمون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب روزانه شریف presintuham 16215132 انجام پروژه های برنامه نویسی php طراحی سایت carradebra simorghifl cigengopu وب سایت شخصی دکتر قره خانی فروشگاه فایل خرید و فروش فایل دانلودی sarroringi